Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Ruda Strawczyńska

Ruda Strawczyńska, świętokrzyskie

  • 490 000 zł
  • 11 400 m²
  • 42,98 zł/m²

Zdjęcie

Julia Madej-Dyme...

Skontaktuj się

Działka budowlana Ruda Strawczyńska

Ruda Strawczyńska, świętokrzyskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

490 000 zł

11 400 m²

42,98 zł/m²

Działka budowlana Ruda Strawczyńska

Zaktualizowane: 19 maja 2026

490 000 zł 11 400 m² 42,98 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 490 000 zł (42,98 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Media: prąd
  • Źródło: biuro nieruchomości: Novadom, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 53-1

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Tylko u NAS!
Biuro Nieruchomości NOVADOM
Oferuje na sprzedaż dużą działkę budowlaną w Rudzie Strawczyńskiej, gm. Strawczyn.

Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Numer ewidencyjny działki: 56/1
Powierzchnia działki: 11400 m2
Kształt działki: kwadrat (ok. 100x100m)
Media: dostępne ok. 30 m od działki

Działka w swoich granicach jest ogrodzona kilkunastoletnimi drzewami. (...)

Agent

Julia Madej-Dymek

692 016...

692 016 801

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Julia Madej-Dymek

692 016...

692 016 801

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości